Weston 55 inch Ultra HD 4K LED Smart TV Review: Premium price for a budget offering

Rate this post

Детальний огляд телевізора Weston 55 дюймів Ultra HD 4K LED Smart

Сьогодні на ринку доступна велика кількість 55-дюймових телевізорів 4K HDR. За бюджет від 35 000 до 40 000 рупій ви можете придбати кілька брендів телевізорів, які пропонують можливості 4K і HDR. У нас є такі бренди, як Xiaomi, Shinco, Kodak, TCL, iFFALCON, Cloudwalker та інші, які борються за вашу увагу в цьому просторі. Кожен телевізор має певну відмітну функцію, щоб запропонувати вам найкращі гроші. Наприклад, Shinco TV має хорошу панель для споживання контенту, але Xiaomi має кращі можливості Smart TV тощо. Сьогодні з нами телевізор від Weston. 55-дюймовий варіант коштує 59 990 рупій. Це ставить його в середній діапазон, де можна придбати телевізори таких брендів, як Sony, Samsung, Panasonic, LG тощо. Телевізор має функції, які ми бачили на інших телевізорах у минулому. Чи заслуговує він вашої уваги?

Основні характеристики з першого погляду

Розмір панелі: 55 дюймів
Тип панелі: VA
Роздільна здатність панелі: 3840 x 2160 – 4K
Частота оновлення панелі: 60 Гц
Підтримка HDR 10: Так
Підтримка Dolby Imaginative and prescient: Ні
Порти HDMI: 3
Порти USB: 2
Bluetooth: Ні
Wi-Fi: так
Ethernet: Так
Динаміки: 2 x 8 Вт
ЦП: чотириядерний Cortex A53 1,5 ГГц
Графічний процесор: Mali450 Penta Core 750 МГц
Оперативна пам’ять: 1 ГБ
Вбудована пам’ять: 8 ГБ
ОС: Android 7 (AOSP)
Ціна: 59 990 рупій

Будівництво та дизайн

Конструкція та дизайн телевізора дуже знайомі з тим, що ми бачили в ціновому діапазоні від 35 до 40 тисяч. Насправді, деякі елементи дизайну, як-от металеві ніжки, ідентичні телевізорам Shinco та Daiwa, які ми тестували нещодавно. Єдина відмінність полягає в тому, що ніжки мають бронзово-сірий колір. Дуже цікавою особливістю телевізора є те, що він має два варіанти розміщення ніжок внизу. Один — це стандартне розміщення ближче до обох кінців, а інший — трохи ближче. Отже, якщо ваша розважальна система або стільниця, де ви хочете розмістити телевізор, менші, ви можете просто розмістити їх там через вузькі ніжки на телевізорі.

Телевізор має металево-сіре покриття на оправах навколо панелі, що надає йому преміального вигляду. Це приємна зміна порівняно з чорними рамками, які ми бачили на багатьох телевізорах. Однак задня панель телевізора вся чорна, звичайна і те, що ми бачили в цьому ціновому діапазоні.

06b024fcd341ad1dbc37732ff567d634aee791c5

Якщо розташувати ігрову консоль на столі, ви зможете зручно розташувати її під телевізором, що є проблемою багатьох телевізорів, які ми нещодавно розглядали.

cd651278db639f3bcca1f5a9178d1bedfc56dd9e

Насправді нема на що скаржитися на конструкцію телевізора. Сірий металевий колір на панелях і ніжках є приємною зміною порівняно зі стандартним чорним, а телевізор має загальний функціональний дизайн, що дуже приємно.

2b78a83d71d7e7a8621274d0fbb7410bcc205ab3

Порти та підключення

Що стосується підключення, 55-дюймовий 4K-телевізор Weston має три порти HDMI, один з яких підтримує ARC. Збоку телевізор має два порти USB, слот для SD-карти, порт 3,5 мм, порт HDMI 3 і оптичний порт. На задній панелі є порт антени, 2 порти HDMI, 2 порти AV і порт Ethernet. Кабель живлення не знімається користувачем. Праворуч від телевізора є елементи фізичного керування. Телевізор підтримує Wi-Fi, але, на жаль, не підтримує Bluetooth.

Параметри підключення є стандартними для тих, що ми бачили в телевізорах, які коштують набагато дешевше, ніж телевізор Weston.

ade471a913c3d6f96eaacc964ade3ec6218663e5

1f91427a30a5b3cfb1b75a2cbd2242aeaa51f27b

Дисплей і якість зображення

55-дюймовий телевізор 4K Weston має 10-бітну VA-панель виробництва Samsung. Завдяки 10-бітній панелі телевізор може похвалитися можливостями 4K разом із підтримкою HDR 10. Ми вважаємо, що яскравість панелі становить 350 ніт (Уестон не зміг підтвердити нам цю яскравість), але під час нашого тестування ми виявили, що телевізор достатньо яскравий для споживання контенту. Але була одна проблема з телевізором. Підсвічування було нерівномірним, і в деяких послідовностях це видно, якщо ви знаєте, де шукати. Ми поговоримо про це докладніше на зображенні нижче. Нижче ми висвітлимо продуктивність телевізора при використанні трьох типів контенту – 4K і HDR, 1080p і ігровий контент.

b6feb1cd4bddeaf3bd28df0116c35a7e9948b5d6

Відтворення 4K і HDR

Починаючи з вмісту 4K і HDR, у шоу Netflix Altered Carbon Season One Episode 7 є дуже інтенсивна уповільнена послідовність бою. Послідовність починається з купи солдатів, одягнених у камуфляж, і йдуть до добре освітленого покинутого складу. Уповільнена зйомка незабаром стає стрімкою послідовністю, що призводить до великого кровопролиття. На телевізорі виконання послідовності чисте і чесно, досить приємне. У деяких темних областях панель дійсно відбивається, але не більше, ніж ми бачили на конкуруючих телевізорах.

578963ba0cf2e26597b2a8d70880386a1a5710ea

cc002fe42dd8ef3ba14a92652244ae77ffcc6baf

У фільмі Netflix Polar, який також є у форматі HDR, наприкінці є послідовність бійки, де Мадс Міккельсен тікає. Антагоніст має яскраво-червоний костюм, і більша частина бою відбувається в тьмяно освітленому коридорі з невеликою кількістю джерел світла та великою кількістю швидких дій. Тут ви помітите трохи нерівномірного підсвічування, про яке ми говорили. Звичайний глядач може не помітити цього, але якщо ви бачили цей фільм на дорожчому телевізорі 4K HDR, ви зможете помітити різницю.

343ad6aa4a464197eb204a52601a41a2fbb0dc73

Контент 1080p

Перейшовши до вмісту 1080p, ми відтворили початкову послідовність «Володаря кілець: Братство персня». Він має приємне пишне зелене середовище, а фільми транслюються у форматі FHD на Netflix. Кольори на дисплеї чомусь виглядали неточно. Зелень листя виглядала тьмяною, а загальне зображення виглядало трохи м’яким.

46717e03392685bdfcec3f4495df77ab2c10d39c

Ми спробували налаштувати режим зображення, але відсутність детального ручного керування такими елементами, як Яскравість, Контраст, Колір тощо, залишила у нас небагато варіантів, з якими можна попрацювати. Ми могли лише змінити налаштування HDR, 4K і зображення, і після довгих спроб ми зрозуміли, що параметр Vivid найкраще працює для вмісту FHD і 4K HDR. Інші параметри, такі як стандартні, робили чорний колір сірим у темних послідовностях.


У «Місії нездійсненна: Країна ізгоїв», ще одному HD-фільмі на Netflix, послідовність погоні за мотоциклом мала цікавий погляд на попередньо встановлені кольори. Тони шкіри акторів виглядали більш точними в попередньому налаштуванні Dynamic, але послідовність погоні виглядала більш яскравою в Vivid. У цьому випадку варто вибрати стандартний режим, оскільки він намагається зберегти природний колір шкіри, не роблячи пустелю та шосе трохи яскравішими. По суті, це гарантує, що кольори не будуть надто яскравими.

Ігри

Щодо ігор, ми грали в Doom у 4K SDR та Gears of Struggle 4 для оцінки 4K HDR. У Doom, для внутрішніх послідовностей, візуальні ефекти гри виглядають деталізованими, а сірі та срібні інтер’єри, змішані з присутністю демонів, захоплюють. На відкритому повітрі виглядає трохи перенасиченим, навіть якщо перейти до стандартного пресета, і саме в м’якому пресеті пустки Doom виглядали придатними для гри. Однак перейдіть у приміщення, і вам доведеться змінити стандартні налаштування, щоб насолоджуватися грою.

e917df67d0cb3469247c7ddffe09b54a5da14866

З іншого боку, у Gears of Struggle найкраще грати в пресеті Vivid. Гра дає вам можливість побачити, як це виглядає в HDR і SDR на розділеному екрані, і є деякі послідовності, де продуктивність SDR робить зображення яскравішим, а десь HDR приносить із собою більше деталей. Оскільки в грі є деякі послідовності, встановлені в темряві, ви також помітите нерівномірне світлодіодне підсвічування

Аудіо

Ось де все стає трохи цікавіше. На сторінці списку Flipkart для телевізора зазначено, що телевізор має аудіовихід 20 Вт, але на офіційному веб-сайті вказано, що телевізор має 2 динаміки по 12 Вт (вихідна потужність 24 Вт). То який із них правильний? Ну, ми звернулися до Вестона, і вони сказали нам, що «телевізор має динаміки 2 x 12 Вт і аудіовихід 2 x 8 Вт. Це маркетинговий трюк». Отже, ми знаємо, що телевізор має загальну вихідну потужність 16 Вт, подібну до того, що ми бачили на Mi TV 4 (читайте наш огляд тут). Викликає здивування, чому компанія не піде на повну вихідну потужність 2 X 10 Вт, враховуючи, що це галузевий стандарт для цих телевізорів, а телевізор не такий тонкий, як Mi TV, тому простір явно не є проблемою.

Динаміки знижені, що є стандартом для інших телевізорів. Вони справляються зі своєю роботою, якщо ви будете дивитися новини або телевізійні шоу, як-от Younger Sheldon, де вокал більш виразний. Але перемикайтеся на такі шоу, як Altered Carbon, або фільми на кшталт Місія нездійсненна, тоді вам принаймні знадобиться звукова панель. Що стосується фільмів, то жодне налаштування не спрацювало добре. У Altered Carbon діалоги звучали трохи приглушено, а фрагменти, де була похмура мелодія, були повністю пропущені. Навіть ударам і стукам зброї та вибухам у фільмах бракувало басу.

Якщо ви використовуватимете цей телевізор для перегляду звичайних телевізійних програм, а зрідка для перегляду фільмів, все буде добре. Але для захоплюючого перегляду фільмів вам потрібно придбати пару динаміків або звукову панель

Інтерфейс користувача та віддалене керування

55-дюймовий 4K-телевізор Weston працює на Android 7 із коробки, але це не Android TV. Ось у чому річ: Android TV, як випливає з назви, дозволяє програмам використовувати переваги екрана та форм-фактора телевізора. AOSP, з іншого боку, змушує вміст виглядати погано на великому екрані, оскільки на ньому працюють лише мобільні програми. На жаль, телевізор Weston працює на AOSP і приносить із собою подібні проблеми, які ми бачили в минулому. Ще одна річ, яку слід зазначити, це те, що інтерфейс користувача такий самий, як і на 55-дюймовому телевізорі Shinco. Розмістіть два телевізори поруч і сховайте логотип, і вам буде важко відрізнити один від іншого. Ідентичні близнюки з інтерфейсом користувача – це найкращий спосіб описати їх.

38f09f03df47a061c5b888a626cef7424def73b5

Інтерфейс користувача AOSP на телевізорі Weston, потокові програми, такі як Netflix і Prime Movies, можуть запускати лише свої мобільні версії, а не правильну версію Android TV. Це робить навігацію інтерфейсом користувача більш громіздкою, а також знижує якість відтворення вмісту. Принаймні на пульті дистанційного керування телевізора Shinco ви отримуєте клавіатуру QWERTY на пульті дистанційного керування, але тут ви цього не отримуєте, і вам залишається неприємна навігація.

249c57f969b8ad09e91285708d003c3926279438

Загалом інтерфейс користувача є найслабшим аспектом телевізора. Щоб отримати максимальну віддачу від нього, вам слід використовувати його з потоковою пам’яттю 4K.

Пульт

Пульт дистанційного керування телевізором має надто звичний форм-фактор і дизайн. Він дуже схожий на 50-дюймовий пульт дистанційного керування Kodak, який ми розглядали раніше, і ви можете переглянути наш огляд тут. Він має традиційний прямокутний дизайн із деякими інтелектуальними функціями вгорі, цифровою клавіатурою під нею, навігацією та налаштуваннями посередині та елементами керування відтворенням унизу. Кнопки на пульті дистанційного керування гумові та клацаючі, а кнопка живлення світиться щоразу, коли ви натискаєте будь-яку кнопку на пульті. Про пульт дистанційного керування мало що можна сказати, окрім того факту, що він функціональний, його потрібно спрямовувати прямо на телевізор, має традиційне розташування та виконує роботу. На пульті дистанційного керування також є керування «мишкою», і це час від часу для навігації по інтерфейсу користувача, але на відміну від телевізорів Daiwa або Shinco, які ми розглядали, це не працює так, як хочеться. Ви повинні використовувати кнопки напрямків, щоб керувати ним, і це облом.

414a868668fc91d261cbcae45796bf916943eeed

Нижня лінія

55-дюймовий 4K HDR-телевізор Shinco з таким же інтерфейсом користувача, передніми динаміками та хорошим 4K HDR-дисплеєм коштує 36 990 рупій. Weston має всі ті самі функції та коштує 59 990 рупій. Тож я дивуюся, чому хтось платить 23 000 рупій більше за однорідний продукт. Приблизно за 35 тис. ви можете придбати телевізори таких брендів, як TCL, iFFALCON, Xiaomi, Thomson тощо. Отже, якщо вам потрібен розмір екрана, ви можете отримати аналогічну продуктивність від набагато дешевшого телевізора, такого як 55-дюймовий 4K HDR-телевізор Shinco, який ми розглядали раніше. Ви можете використати додаткові гроші, щоб придбати 4K потокову пам’ять, як-от Hearth TV stick 4K, щоб насолоджуватися кращими враженнями від Smart TV і навіть звукову панель для покращення звуку з телевізора. Менше за 60 тис. ви можете придбати 50-дюймові телевізори 4K від таких компаній, як LG, Panasonic, Samsung та інших, які пропонують вам кращу панель. Коротше кажучи, є телевізори з кращим співвідношенням ціни та якості за ціною 60 тис.

Ключові характеристики

 • Розмір екрану (дюйми) Розмір екрану (дюйми)
  55
 • Тип дисплея Тип дисплея
  4K
 • Smart TV Smart TV
  LED телевізор
 • Розширення екрану Розширення екрану
  3840 x 2160

Самір Міта

Про мене: Самір Міта живе для ігор, і технології є його музою. Коли він не зайнятий грою з гаджетами чи відеоіграми, він занурюється у світ фантастичних романів.
Детальніше

Leave a Comment

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website