The OnePlus 11 Concept phone includes PC-like liquid cooling | Engadget

Rate this post

Після хвилі тизерів OnePlus показала свій останній експериментальний телефон — і цього разу функції більш практичні, ніж у минулому. Концепція OnePlus 11 заснована на рідинному охолодженні «Lively CryoFlux», яке імітує те, що ви бачите в деяких ігрових ПК. Система використовує п’єзоелектричний керамічний мікронасос для надсилання охолоджувальної рідини по трубопроводах у телефоні (видно зовні) без «суттєвого» збільшення об’єму телефону.

Результатом є невелике, але відчутне підвищення продуктивності, стверджує OnePlus. Компанія каже, що зниження температури підвищує швидкість ігор на три-чотири кадри в секунду та скорочує час заряджання на 30-45 секунд. Ці цифри не змусять вас поспішати замінювати наявний телефон, але можуть допомогти використати весь потенціал оновлення.

(*11*)

Після цього відмінності від стандартного OnePlus 11 в основному косметичні. Помітні трубопроводи та блакитне світлодіодне освітлення є найбільш очевидними змінами, але ви також знайдете горбик камери зі складним гільошованим гравіюванням, подібним до того, що ви знайдете на циферблаті розкішного годинника.

OnePlus 11 Concept не надійде у виробництво. Однак не буде дивним, якщо рідинне охолодження та методи дизайну знайдуть свій шлях до майбутніх телефонів. Ні, це не відповідає сирій потужності охолодження, яка є в ігрових телефонах високого класу, але це може зробити OnePlus більш привабливим, якщо вам потрібна швидкість вище середнього, не тримаючи цеглини в кишені.(*11*)

Усі продукти, рекомендовані Engadget, вибираються нашою редакційною командою незалежно від нашої материнської компанії. Деякі з наших історій містять партнерські посилання. Якщо ви купуєте щось через одне з цих посилань, ми можемо отримати партнерську комісію. Усі ціни дійсні на момент публікації.

Leave a Comment

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website