Sennheiser SPORT True Wireless Review: Sporty earbuds with divine sound

Rate this post

Репутація Sennheiser перевершує себе в аудіоспільноті, і це не дарма. Протягом багатьох років компанія постійно випускає одні з абсолютно найкращих мікшерних навушників, мікрофонів, споживчих навушників і навушників TWS у галузі. Однак ціна майже завжди була стримуючим чинником у широкому застосуванні користувачами цих продуктів, особливо споживчих. Візьмемо як приклад справжні бездротові навушники – флагманський продукт Sennheiser останнього покоління все ще коштує колосальних 24 990 ₹, тоді як флагманські Sonys останнього покоління можна придбати за солідні 9 990 ₹ на Amazon. Однак із флагманом поточного покоління компанії вони знизили ціну до 21 990 рупій, що є кроком у правильному напрямку. Говорячи про випуск недорогих аудіопродуктів, Sennheiser нещодавно випустив бездротові навушники SPORT True Wireless за досить конкурентоспроможною ціною 10 990 ₹. Це перша спортивна пара справді бездротових навушників компанії.

Незважаючи на те, що він не має деяких переваг, які ви отримуєте в навушниках TWS до 10K від конкурентних китайських брендів, таких як Oppo та OnePlus, ви отримуєте обіцянку чудової якості звуку в поєднанні з неперевершеним комфортом і посадкою. І, звісно, ​​ви отримуєте популярну підтримку додатків Sennheiser, яка відкриває двері для деяких новинок. Однак чи достатньо добре він відображається в реальному житті, і чи справді якість звуку та підгонка настільки хороші, що схилити терези на його користь у порівнянні з багатофункціональними навушниками TWS з активним шумозаглушенням, які ви отримуєте за цією ціною? Давайте розгадаємо це та багато іншого в цьому огляді.

Sennheiser SPORT True Wireless: збірка, дизайн і підгонка

Навушники Sennheiser SPORT True Wireless дуже схожі на Sennheiser CX 400BT, які компанія випустила в 2020 році. За винятком акцентів мідного кольору на логотипі Sennheiser у верхній частині навушників і корпусу, елементи дизайну майже ідентичні. Ви маєте досить прозаїчний матовий чорний дизайн із квадратними краями як на зарядному футлярі, так і на навушниках. Пластиковій конструкції не вистачає високоякісного вигляду, особливо в порівнянні з такими ж навушниками за ціною, як Sony WF-1000XM3, OnePlus Buds Professional або Jabra Elite Energetic 75t.

Огляд Sennheiser SPORT True Wireless: конструкція, дизайн і комфорт

Кришка зарядного кейсу має пристойну конструкцію, однак вона здається трохи крихкою через відсутність металевих посилень. На передній частині корпусу розміщено світлодіодний індикатор заряду батареї, а на задній — зарядний порт USB Kind-C, захований під гумовою кришкою. З лівого боку є отвір, через який можна протягнути ремінець, що дуже зручно. Чохол, безумовно, громіздкий, і він значно висуватиметься з кишень. Це величезний контраст у порівнянні з чохлами TWS від Realme, Oppo, Jabra та Samsung.

Огляд Sennheiser SPORT True Wireless: конструкція, дизайн і комфорт

Навушники, як цитується в нашому огляді CX 400BT за 2020 рік, мають «заокруглену прямокутну форму, схожу на «кілечок»». Будучи першими «спортивними» навушниками від Sennheiser, є помітний поштовх до того, щоб зробити навушники якомога краще підігнаними. З цією метою ви не тільки отримуєте низку вушних вкладишів різного розміру, але й асортимент силіконових крил на вибір.

Огляд Sennheiser SPORT True Wireless: конструкція, дизайн і комфорт

Комбінація вушних наконечників і силіконових крил забезпечує фантастичне, щільне прилягання, яке мало хто на ринку. одним із прикладів є Jabra Elite Energetic 75t. Навушники можна легко використовувати під час занять у спортзалі, бігу або в дорученні, і вони забезпечать більшості користувачів виняткову посадку. Однак, якщо у вас менші вуха, крила можуть почати боліти у вашому внутрішньому вусі після тривалого використання. Але здебільшого вони надзвичайно зручні в носінні і, можливо, підійдуть більшості користувачів як влиті.

Sennheiser також надав два різних типи вушних вкладишів – закриті та відкриті вушні адаптери. Ми розглянемо різницю між ними в розділі функцій нижче.

Sennheiser SPORT True Wireless: особливості

Оскільки Sennheiser SPORT True Wireless є дешевшою моделлю в лінійці Sennheiser по-справжньому бездротових пристроїв 2022 року, вони, природно, мають певні недоліки у відділі функцій. Незалежно від того, порівнюєте ви ці навушники з Sennheiser MTW 3 або іншими навушниками за подібною ціною, ви побачите, що такі функції, як активне шумозаглушення, багатоточкове підключення, бездротова зарядка Qi, виявлення на вусі та інші, були пропущені. Тим не менш, ви все ще отримуєте достатню кількість функцій, про які ми поговоримо.

По-перше, Sennheiser придумав функцію під назвою Adaptable Acoustic, яка намагається доповнити режими шумозаглушення та прозорості. Як ми вже згадували в розділі раніше, ви отримуєте два різних типи вушних наконечників – закриті вушні адаптери, які намагаються мінімізувати навколишній шум, і відкриті вушні адаптери, які повинні дозволити вам залишатися в курсі вашого оточення, мінімізуючи рухи тіла, як-от власні кроки. або дихання. Це поєднується зі спеціальними режимами еквалайзера в додатку, щоб отримати бажане враження від вушних наконечників – Focus для вушних адаптерів Shut і Conscious для відкритих вушних адаптерів.

З нашого досвіду, обидва режими не дали чудових результатів – режим Conscious все ще не передавав навколишні звуки так ретельно, як навушники з фактичним цифровим режимом прозорості. Режим Focus, з іншого боку, не показав значної різниці в порівнянні з режимом Conscious, залишивши нас розчарованими. Нам би хотілося, щоб Sennheiser забезпечив реальний режим прозорості за такою ціною, навіть якщо це означало б відмовитися від ANC, оскільки це дало б набагато відчутніші результати.

Огляд Sennheiser SPORT True Wireless: особливості

Тепер давайте перейдемо до програми Sennheiser Sensible Management, яка дозволяє користувачам використовувати деякі додаткові функції. Існує настроюваний еквалайзер, за допомогою якого користувачі можуть налаштовувати звук відповідно до своїх уподобань, однак це лише 3-смуговий еквалайзер, який обмежує, скільки ви можете возитися зі звуком. Ви також можете вибрати активацію попереднього налаштування Podcast, коли це необхідно. Додаток також надає функцію перевірки звуку. Він створює користувацькі налаштування еквалайзера залежно від звукового профілю, який ви вибираєте з наданих параметрів.

Далі ви можете використовувати програму, щоб налаштувати сенсорні елементи керування на свій розсуд або взагалі вимкнути їх. Ви можете налаштувати такі дії, як одноразовий, подвійний, потрійний та дотик і утримання. Вибір для дій включає відтворення/паузу, наступний трек, попередній трек, голосовий помічник, збільшення/зменшення гучності або відсутність функції взагалі. Це вичерпний, універсальний список, який дійсно дозволяє користувачам налаштовувати елементи керування навушниками за бажанням. Крім того, наявність регуляторів гучності не є чимось само собою зрозумілим, оскільки багато компаній взагалі пропускають це.

Нарешті, ви також можете вибрати рівні Sidetone, виконати оновлення прошивки та перевірити рівень заряду акумулятора в додатку Sensible Management. Наша єдина претензія щодо додатка – це приголомшливий настроюваний еквалайзер.

Огляд Sennheiser SPORT True Wireless: особливості

Крім перерахованих вище функцій, Sennheiser SPORT True Wireless також має клас пило- та водостійкості IP54, який захищає їх від впливу навколишнього середовища. Це особливо корисно, якщо ви ходите в спортзал або в похід із навушниками, щоб захистити їх від поту та пилу. Ви також отримуєте підключення Bluetooth v5.2 і радіус бездротового зв’язку до 40 футів.

Sennheiser SPORT True Wireless: продуктивність

Оснащений тими самими 7-міліметровими перетворювачами TrueResponse, які є в Sennheiser Momentum True Wireless 3, Sennheiser SPORT True Wireless звучить божественно. Навушники також підтримують аудіокодеки SBC, AAC і aptX, причому aptX забезпечує безліч деталей у звукі порівняно з AAC або SBC. Це особливо помітно під час прослуховування аудіофайлів у форматі FLAC, де можна майже досконало почути майже кожну найдрібнішу деталь у записі. Частотна характеристика SPORT True Wireless майже ідентична частотній характеристикі MTW 3, що пояснює подібність якості звуку.

Огляд Sennheiser SPORT True Wireless: якість звуку

Некомпенсована частотна характеристика Sennheiser SPORT True Wireless (блакитний) проти In-Home Curve (темно-зелений)

Ви отримуєте надзвичайно детальне представлення звуку, що є надзвичайно рідкісним за ціною 10 тис. Хоча вони не такі відкриті, як MTW 3, вони, безперечно, настільки ж вишукані та деталізовані по всьому частотному спектру. Lypertek Z3 PurePlay справді забезпечує трохи більш нейтральний звук, але SPORT True Wireless додає басів, не звучачи брудно.

Огляд Sennheiser SPORT True Wireless: якість звуку

Некомпенсована частотна характеристика Sennheiser SPORT True Wireless (блакитний) проти Sennheiser Momentum True Wireless 3 (фіолетовий) проти In-Home Curve (темно-зелений)

Баси трохи посилені на SPORT True Wireless, але не так сильно, як на таких конкурентах, як OnePlus Buds Professional або навіть Sony WF-1000XM3. Хоча пуристів може відштовхнути від дещо перебільшених басів, він щільний, контрольований і детальний. Немає жодних ознак каламутності чи гуркоту, що є чудовим у сегменті справжнього бездротового зв’язку середнього діапазону. Середні частоти майже близькі до нейтральних, завдяки чому вони чудово звучать у міксі; тому очікуйте незайманого вокалу та представлення головних інструментів.

Високі частоти, у типовій манері Sennheiser, недостатньо підкреслені після 4 кГц, але Sennheiser робить це, щоб мінімізувати частоту звуку, яка викликає втому під час прослуховування. Звукова сцена, хоч і не така широка, як у старшого брата, все ж досить пристойна за таку ціну. Зображення також чудове, оскільки об’єкти на сцені розміщені дуже точно.

Переходячи до якості мікрофона, навушники поставляються з двома мікрофонами для формування променя на вкладиші. Голос абонента звучить чітко з мінімальними спотвореннями. Однак, коли ви перебуваєте в шумному місці, навколишні звуки недостатньо пригнічуються, тому ми рекомендуємо якомога частіше використовувати їх для дзвінків у приміщенні. Що стосується затримки, то режим низької затримки не пропонується, але за допомогою aptX затримка падає нижче помітного рівня. При використанні AAC все ще існує певний рівень помітної затримки, але він мінімальний.

Sennheiser SPORT True Wireless: час роботи батареї

Бездротові навушники Sennheiser SPORT True Wireless – це вражаючі навушники з відповідним терміном служби батареї. Ви отримуєте колосальні 9 годин відтворення на одній зарядці від навушників і 27 годин загалом із зарядним футляром. Таким чином, зарядний чохол забезпечує приблизно дві додаткові зарядки навушників, перш ніж вам доведеться включити чохол. Під час нашого тестування з рівнями гучності, встановленими приблизно на 60 відсотків, ми отримали 8 годин 20 хвилин роботи, що чудово.

Огляд Sennheiser SPORT True Wireless: термін служби батареї

Навушники також мають функцію швидкого заряджання, коли просте підключення навушників на годину забезпечує годину відтворення, що є пристойним. Проте Sennheiser SPORT True Wireless не підтримує бездротову зарядку Qi.

Sennheiser SPORT True Wireless: Вердикт

Sennheiser SPORT True Wireless — це чудова пара справжніх спортивних бездротових навушників для аудіофілів або тих, хто любить збалансований і детальний звук. Sennheiser SPORT True Wireless є вражаючим вступом для Sennheiser у гостро оспорювану спортивну категорію TWS. У вас чудова якість звуку, вражаючий час автономної роботи та тривалий час автономної роботи. Додайте до цього настроювані елементи керування та чудову посадку, і ви отримаєте досить надійну пару навушників до 10K. Єдиною перешкодою для успіху Sennheiser тут може бути конкуренція, яка надає безліч привабливих функцій, таких як ANC, бездротова зарядка Qi, режим прозорості та багатоточкове підключення за такою ціною.

Leave a Comment

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website