Лінійку преміум-смартфонів Oppo серії Reno нещодавно було оновлено, включивши Oppo Reno 6 і Oppo Reno 6 Professional в Індії. Ми вже розглядали останній і були дуже вражені загальною продуктивністю телефону та його вражаючим дизайном. У центрі уваги його молодшого брата, Oppo Reno 6, також, здається, також сильно навколо дизайну та продуктивності. За ціною 29 990 рупій цей модель середнього класу пропонує цілий ряд привабливих характеристик і функцій, принаймні на папері виглядає дуже вражаюче. Зважаючи на це, настав час випробувати Oppo Reno6 5G і розповісти вам про продуктивність телефону, камеру, акумулятор тощо.
Oppo Reno 6 5G: характеристики
Oppo Reno 6 5G є першим телефоном із чіпсетом MediaTek Dimensity 900 в Індії, новою 5G SoC для людей середнього рівня. В основі чіпа два ядра ARM Cortex-A78 з тактовою частотою 2,4 ГГц і шість ядер ARM Cortex-A55 з тактовою частотою 2 ГГц. Що стосується графіки, то чіпсет оснащений графічним процесором Mali-G68. Він працює в поєднанні з 8 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ пам’яті UFS 2.1. Oppo Reno6 також може похвалитися технологією розширення оперативної пам’яті Oppo з підтримкою vRAM або віртуальної оперативної пам’яті до 5 ГБ. На жаль, у пристрої немає слота для SD-карти, тому ви не можете розширити сховище.
Не дивлячись на тонкий корпус, телефон оснащений акумулятором пристойного розміру ємністю 4300 мАг. Він також підтримує швидку зарядку Oppo 65W SuperVOOC 2.0. Що стосується дисплея, Oppo Reno 6 містить 6,43-дюймову плоску панель AMOLED з роздільною здатністю Full HD+. Дисплей також має частоту оновлення 90 Гц і частоту дискретизації дотику 180 Гц. Дисплей покритий склом Gorilla Glass 5 для захисту. У вас також є оптичний датчик відбитків пальців під дисплеєм.
Для фотографій і відео Oppo Reno 6 має потрійну основну камеру, яка включає 64-мегапіксельний основний об’єктив, 8-мегапіксельну ультрашироку камеру та 2-мегапіксельну макрокамеру. Телефон оснащений 32-мегапіксельною селфі-камерою, розташованою у вирізі з отвором у верхньому лівому куті екрана для селфі. У цьому відділі також є деякі цікаві функції, такі як портретне відео з відблиском боке, відео підсвічування AI та інші. Нарешті, переходячи до програмного забезпечення, Oppo Reno 6 працює під управлінням Android 11 на основі ColorOS 11.3.
Oppo Reno 6 5G: збірка та дисплей
Oppo продемонструвала свою майстерність дизайну з Oppo Reno 6, який не тільки виглядає, але й відчувається на дотик. Він має запатентований Oppo дизайн Reno Glow, який є плодом унікальної технології травлення компанії. Задня панель має гладке матове покриття з райдужним сяйвом, яке змінює кольори при падінні на неї світла. Телефон доступний у кольорах Aurora та Stellar Black, ми отримали перший для огляду, який виглядає просто неймовірно. Панель також стійка до відбитків пальців, що підвищує загальну привабливість телефону.
На задній панелі також розміщено стек камер, який трохи виступає з написом «64MP AI Digicam». На відміну від Professional-варіанту пристрою із закругленими краями, Oppo Reno6 має плоский дизайн, який нагадує дизайн iPhone серії 12. Тепер цей вибір дизайну може бути поляризаційним для деяких. Телефон не здався нам таким ергономічним, як телефон із більш заокругленою задньою стороною, однак не кожен буде відчувати себе так само. Крім того, Oppo Reno 6 надзвичайно легкий, важить лише 182 г і має товщину 7,59 мм, що робить його надзвичайно гладким і привабливим. Задня панель, однак, трохи слизька для утримання, і ми були більш впевнені, користуючись нею з силіконовим чохлом.
Давайте поговоримо про кнопки та порти. Oppo Reno 6 має зарядний порт USB-C, один динамік і лоток для SIM-карти в нижній частині пристрою. Праворуч у вас є одна кнопка живлення, а ліворуч — гойдалки регулювання гучності. Кнопки тактильні та розташовані в місцях, які зручно натискати. Телефон також оснащений оптичним датчиком відбитків пальців під дисплеєм. Сенсор помірно швидкий і досить точний, однак розблокування обличчям на цьому телефоні працює значно швидше. У телефоні відсутні подвійні стереодинаміки, що дуже розчаровує за такою ціною, оскільки бюджетні телефони, такі як Poco M3, мають їх.
Переходячи до дисплея, Oppo Reno 6 поставляється з 6,43-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю Full HD+ і підтримкою частоти оновлення 90 Гц. Швидка частота оновлення забезпечує плавне прокручування та перемикання між програмами. Користувачі мають можливість зменшити частоту оновлення до 60 Гц. На жаль, немає підтримки адаптивної частоти оновлення, що трохи розчаровує за такою ціною, оскільки телефони, які набагато дешевші, мають цю чудову функцію.
На панелі також є виріз для селфі-камери у верхній лівій частині екрана. Дисплей досить яскравий для використання в приміщенні або на вулиці, навіть при яскравому сонячному світлі ми зафіксували максимальну яскравість 620 ніт на екрані. Він виглядає преміальним, а також має досить пристойну точність передачі кольору. Екран також пропонує гарні кути огляду та яскраві кольори. Крім того, відбувається мінімальна дія рамки, за винятком трохи більшої рамки підборіддя.
Oppo Reno 6 5G: Продуктивність
У той час як флагмани Oppo зазвичай відстають від деяких своїх найзапекліших конкурентів, коли справа доходить до продуктивності, Oppo Reno 6 вдалося трохи наздогнати, що дозволило йому стати справжнім конкурентом у гонці за продуктивністю серед людей середнього рівня. Телефон, як ми вже згадували вище, містить новий процесор MediaTek Dimensity 900 SoC і поєднує його з 8 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ пам’яті. Чіпсет оснащено режимом HSR (високошвидкісна залізниця) для ігор, який шукатиме та підключатиметься до вежі стільникового зв’язку з найменшою затримкою, щоб мінімізувати пінг.
Ми провели звичайну низку тестів, щоб оцінити продуктивність пристрою, і результати виявилися не дуже переконливими. В AnTuTu Oppo Reno 6 отримав трохи нижчі результати, ніж iQOO Z3 5G із процесором Snapdragon 768G і значно нижчі, ніж Realme X7 Professional. У GeekBench 5 Oppo Reno 6 набрав 712 балів в одноядерному тесті та 2113 у багатоядерному. У цих тестах він переміг як iQOO Z3 5G, так і OnePlus Nord CE, однак Realme X7 Professional все ж вдалося перемогти його з невеликим відривом.
У PCMark Work телефон отримав найнижчу оцінку з усіх – 8474. Що стосується продуктивності графічного процесора, телефон отримав поважний результат у 2018 році в 3D Mark Wild Life, але тут він також відстав від Realme Z7 Professional. Ми спробували перевірити продуктивність телефону в іграх за допомогою Gamebench, але чомусь Gamebench відмовився працювати на цьому пристрої.
Крім синтетичних тестів, Oppo Reno 6 здебільшого працює чудово добре. У вас не виникне жодних проблем із виконанням повсякденних завдань, таких як дзвінки, надсилання текстових повідомлень, перегляд веб-сторінок і соціальних мереж. Завдяки 8 ГБ оперативної пам’яті та розширюваній vRAM телефон також чудово справляється з багатозадачністю та здатний підтримувати роботу кількох додатків без жодних збоїв. Частота оновлення 90 Гц також робить прокручування та перемикання між екранами плавними.
Що стосується ігор, ми грали в Name of Obligation: Cellular і Asphalt 9 Legends, щоб перевірити їх ігрові можливості. Телефон досить добре працює під час запуску ігор із плавною графікою та частотою кадрів. Під час тривалих ігрових сесій іноді спостерігалися збої або падіння кадрів, але нічого такого, що порушувало б угоду. Здебільшого Oppo Reno 6 забезпечує чудову продуктивність, незважаючи на його ціну нижче 30 тис.
Переходячи до програмного забезпечення, телефон працює під управлінням Android 11 поверх ColorOS 11.3. Хоча ColorOS надає безліч варіантів налаштування та пристойний вигляд, вона завантажена вірусами у вигляді сторонніх програм. Деякі програми Oppo також не можна видалити, тому це не найчистіший досвід.
Oppo Reno 6 5G: продуктивність камери та зразки камер
Oppo має репутацію компанії, що докладає багато додаткових зусиль для камер своїх телефонів, і Oppo Reno 6 є гарним тому прикладом. У телефоні є основний об’єктив на 64 МП, ультраширокий шутер на 8 МП і макросенсор на 2 МП. Він пропускає 2-мегапіксельну монолінзу, яка присутня на Professional-варіанті цього пристрою, але це не велика помилка.
(*6*)
Нічний режим вимкнено (ліворуч) і нічний режим увімкнено (праворуч)
Основний 64-мегапіксельний об’єктив створює деталізовані та яскраві знімки при денному світлі з хорошими кольорами та динамічним діапазоном. За умов слабкого освітлення цей об’єктив створює пристойні знімки, хоча вони іноді страждають від значної кількості шуму та тьмяних кольорів. На щастя, нічний режим телефону з лишком компенсує цю помилку, створюючи хороші зображення при слабкому освітленні з великою кількістю світла, дуже низьким шумом і хорошою деталізацією. Хоча телефону потрібно багато часу, щоб сфокусуватися на об’єктах за слабкого освітлення.
Переходячи до надширококутного об’єктива, телефон робить досить пристойні знімки при денному світлі з хорошими кольорами, однак цьому об’єктиву трохи бракує динамічного діапазону. Хоча цей 8-мегапіксельний об’єктив має дуже невеликі спотворення, що добре. Ви також можете знімати в нічному режимі на ультраширокий об’єктив, але на фотографіях бракує деталей порівняно зі знімками в нічному режимі, зробленими на основний об’єктив. 2-мегапіксельний макрооб’єктив робить посередні знімки з пристойними кольорами, але часто бракує деталей і об’єкт не завжди у фокусі.
Телефон також має кілька справді цікавих відео-функцій, таких як відеорежим Oppo Bokeh Flare, який додає кінематографічні ефекти в портретних відео. У вас також є так званий режим кольорового портрета штучного інтелекту, завдяки якому об’єкти з’являються в портретних відео. Ці параметри оцінять ті, хто хоче покращити відеозйомку на своєму пристрої. Для звичайної відеозйомки телефон дозволяє користувачам знімати відео 4K зі швидкістю 30 кадрів в секунду. Немає стабілізації, тому відео буде тремтіти. Електронна стабілізація працює під час запису 1080p.
32-мегапіксельна селфі-камера телефону забезпечує хорошу деталізацію та кольори в більшості сценаріїв і навіть має досить пристойну продуктивність при слабкому освітленні. Однак не забудьте вимкнути фільтри краси під час натискання селфі, якщо ви віддаєте перевагу природному вигляду. Фільтри краси агресивно змінюють риси обличчя людей і ввімкнені за замовчуванням.
Oppo Reno 6 5G: час автономної роботи
Oppo Reno 6 містить помірно потужний акумулятор на 4300 мАг з підтримкою швидкої зарядки 65 Вт. Незважаючи на те, що батарея телефону не може конкурувати з потужними батареями на 5000-6000 мАг, її достатньо для роботи більшості користувачів протягом дня. Якщо ви досвідчений користувач, який споживає багато контенту на платформах YouTube і OTT і грає у багато інтенсивних мобільних ігор, розраховуйте шукати зарядний пристрій увечері чи ввечері після повної зарядки пристрою вранці.
Під час наших тестів заряду акумулятора телефон втратив 5 відсотків заряду під час гри в Name of Obligation Cellular і втратив 7 відсотків заряду під час потокової передачі вмісту на Netflix протягом півгодини. Незважаючи на трохи слабку ємність батареї телефону, швидка зарядка Oppo потужністю 65 Вт гарантує, що ви зможете миттєво зарядити пристрій до повного заряду. Під час наших тестів зарядний пристрій телефону потужністю 65 Вт із коробки заряджав пристрій лише за 36 хвилин від розрядженого акумулятора. Це надзвичайно вражаюче та зручно, особливо для тих, хто не бажає залишати свій телефон на зарядці протягом тривалого часу.
Oppo Reno 6 5G: Вердикт
Oppo Reno 6 виділяється серед конкурентів завдяки своєму зірковому, привабливому дизайну та хорошій загальній продуктивності. Хоча в цій категорії смартфонів середнього класу є багато привабливих опцій, Oppo Reno 6 пропонує гарне поєднання зовнішнього вигляду та продуктивності. Якщо ви хочете володіти телефоном, який виділяється з натовпу під 30K, Oppo Reno 6 стає дуже очевидною рекомендацією, оскільки він не тільки добре виглядає, але також має вражаючу продуктивність, хороші камери та пристойний час автономної роботи з підтримкою швидкої швидкої зарядки 65 Вт. .