How To Calculate And Set Your Facebook Ad Budget [Free Tool]

Rate this post

Вам здається, що ваш рекламний бюджет у Facebook – це лише постріл у темряві? Ви коли-небудь замислювалися, чи існує більш стратегічний спосіб його обчислення та встановлення? Ви не самотні цікавитеся, скільки витратити на рекламу у Facebook.

Що ж, маркетологи, власники бізнесу та творці контенту, настав час готуватися — ми збираємося дослідити таємниці бюджетування реклами у Facebook.

Беріть калькулятори, надягайте математичний капелюх і перемикайте телефон у режим «Не турбувати», поки ми розкриємо таємниці успішних витрат на рекламу у Facebook!

Бонус: використовуйте наш безкоштовний розрахунок бюджету Facebook Advertisementsr щоб точно визначити, скільки потрібно витратити, щоб отримати бажані результати. Дозвольте нам порахувати за вас!

Типи рекламних бюджетів у Facebook

Рекламні бюджети Facebook контролюють суму, яку ви витрачаєте на рекламу.

Визначаючи свій рекламний бюджет у Facebook, ви зіткнетеся з двома варіантами:

  1. Як розподілити гроші за рекламу між усіма наборами оголошень (бюджети кампаній проти бюджетів наборів оголошень) і
  2. Як кожен набір реклами витрачає виділені гроші (довічний бюджет порівняно з щоденним бюджетом оголошень у Facebook)

Залежно від типу рекламної кампанії, яку ви проводите, ці варіанти бюджету можуть допомогти вам максимально збільшити ваші важко зароблені рекламні долари.

Порада: Якщо вам не зрозуміла різниця між кампаніями Facebook, наборами оголошень і оголошеннями, перегляньте урок Meta Blueprint про те, як структурувати оголошення.

Бюджети кампаній і набору оголошень

Ви можете встановити загальний бюджет для своєї кампанії або окремі бюджети для своїх наборів оголошень. Перш ніж встановлювати будь-яке з них, врахуйте свій загальний бюджет для реклами у Facebook (нижче ми допоможемо вам визначити це).

Бюджети кампаній схожі на одне велике відро грошей, яке тече до всіх ваших рекламних наборів. Він вибирає, який рекламний набір отримує кошти, виходячи з того, який має найкращі можливості. Якщо ви гнучко розподіляєте свій бюджет, цей вибір є найменш трудомістким і зазвичай дає результати за низьких витрат.

Крім того, ви можете вибрати індивідуальне налаштування бюджети рекламних наборів. Цей параметр означає, що ви контролюєте, скільки витрачається на кожен набір оголошень. Бюджети окремих наборів оголошень корисні, коли ваші стратегії призначення ставок відрізняються між наборами або у вас є велика розбіжність у розмірах аудиторії.

Бюджети окремих рекламних наборів також корисні, коли ви тестуєте різні рекламні тактики, щоб побачити їхню ефективність.

Довічні та щоденні бюджети

Незалежно від того, чи обираєте ви бюджет кампанії чи бюджет набору реклами, вам потрібно буде вибрати між довічним і щоденним бюджетом.

З Денний Бюджет, ви встановлюєте середні витрати на рекламу на день. Це чудово, якщо ви хочете витрачати приблизно однакову суму на день. Щоденні бюджети не є жорстким обмеженням, тобто вони можуть незначно коливатися день у день.

А довічний бюджет, з іншого боку, це загальна сума, яку ви хочете витратити від початку до кінця. Якщо ви знаєте, скільки хочете витратити, і вам байдуже, чи витратите ви більше в п’ятницю, ніж у понеділок, це для вас. Довічні бюджети є жорсткий ковпак; вони не перевищать ваш ліміт.

Калькулятор рекламного бюджету Facebook

Послухайте, ми б ніколи не відправили вас у джунглі цифрового маркетингу без відповідних інструментів. Ось чому ми створили калькулятор рекламного бюджету Facebook, який зробить обчислення для вас. Завантажте зручний калькулятор рекламного бюджету Facebook, щоб точно визначити, скільки вам потрібно витратити, щоб отримати бажані результати.

Бонус: використовуйте наш безкоштовний розрахунок бюджету Facebook Advertisementsr щоб точно визначити, скільки потрібно витратити, щоб отримати бажані результати. Дозвольте нам порахувати за вас!

Щоб користуватися цим калькулятором, вам потрібно знати кілька речей. Не хвилюйтеся; це не буде схоже на ваш урок математики в середній школі. Ми обіцяємо, що цей урок не пропаде!

Для цього прикладу ми будемо використовувати фіктивну компанію Enterprise Bats як дублера. Enterprise Bats продає бейсбольні біти для потреб вашого бізнесу, незалежно від того, чи це руйнує ваш принтер Офісний простір стилю або попрактикуватися в розмаху в залі засідань, щоб спалити трохи енергії після зустрічі. Enterprise Bats люблять мешканці кімнат у всьому світі.

Знайдіть CPM, CTR і коефіцієнти конверсії

Вам потрібно буде запустити принаймні одну попередню рекламну кампанію Facebook для цього розділу. Якщо ви не проводили жодної кампанії, перейдіть до розділу «Як отримати контрольний показник, не запускаючи рекламну кампанію у Facebook» нижче. В іншому випадку читайте далі, щоб зібрати потрібні дані та вказівки щодо того, як розрахувати рекламний бюджет Facebook.

Вашу CPM (вартість за тисячу показів), CTR (рейтинг кліків) і коефіцієнти конверсії можна знайти в Facebook Advertisements Supervisor.

Типовий перегляд стовпців: Продуктивністьтому вам потрібно буде вибрати Ефективність і кліки у спадному меню Стовпці, щоб переглянути CPM і CTR.

Щойно ви змінили вигляд колонки, просто прокрутити праворуч щоб знайти CPM і CTR.

Далі настав час визначити ваш коефіцієнт конверсії. Почніть із вирішення, як класифікувати ваші «конверсії». Конверсією може бути багато речей, наприклад, споживач ініціює оформлення покупки на вашому сайті або встановлення вашої програми. Подумайте про це так: що ви хочете, щоб хтось зробив після перегляду вашої реклами?

Після того, як ви визначили подію для визначення конверсії, ви можете налаштувати головну інформаційну панель звітів у своєму Facebook Advertisements Supervisor. Натисніть на Колонки: Виконання а потім прокрутіть униз до Налаштувати стовпці на дні.

Менеджер оголошень fb налаштовує стовпці

Далі натисніть на Перетворення, стандартні події зліва. Тут ви можете вибрати показник, який хочете виміряти для своїх коефіцієнтів конверсії. Потім натисніть Застосувати.

fb ads manager визначає конверсії

Як самостійно розрахувати CPM, CTR і коефіцієнти конверсії

Знання того, як обчислювати показники соціальних мереж, — це навичка, яку повинні мати всі маркетологи. Таким чином ви зможете дізнатися все, що вам потрібно знати, незалежно від того, де зберігаються ваші дані.

ваш CPM розраховується на основі суми, яку ви витрачаєте на кампанію, і кількості показів вашого оголошення. Отже, ви берете загальні витрати на рекламу, ділите їх на кількість показів, а потім множите це на 1000. Якби ви витратили 300 доларів і мали 5000 показів, ви б мали 60 доларів за тисячу показів.

CPM = (загальні витрати на рекламу/покази) x 1000

ваш CTR це кількість кліків оголошень, які ви отримали, поділена на кількість показів реклами, а потім помножена на 100. Якщо у вас було 100 кліків і 5000 показів, ви мали б 2% CTR.

CTR = (загальна кількість кліків оголошень/загальна кількість показів оголошень) x 100

ваш обмінний курс розраховується шляхом ділення кількості конверсій з вашої реклами на Facebook на загальну кількість кліків посилань, які отримала ваша реклама, а потім множення на 100. Якщо у вас було 100 конверсій і 2500 кліків за посиланнями, у вас буде коефіцієнт конверсії 4%.

Коефіцієнт конверсії = (загальна кількість конверсій з оголошення/загальна кількість кліків посилань з оголошення) x 100

Як збільшити свій бюджет, якщо ви ніколи не запускали рекламну кампанію у Facebook

Якщо ви ніколи не запускали рекламну кампанію у Facebook і не маєте жодних історичних даних, з яких можна взяти, ви можете використовувати галузеві контрольні показники для своїх цифр.

Пам’ятайте, що контрольні показники можуть сильно відрізнятися залежно від різних факторів, наприклад галузі. Візьмемо, наприклад, показники рівня конверсії.

Коефіцієнти конверсії цифрової електронної комерції 2022 за галузями

Джерело: Оновлення цифрових тенденцій Hootsuite за 2 квартал

Еталонні показники не ідеальні, але все одно потрібно з чого почати. Отже, візьміть кілька контрольних показників, які тісно пов’язані з вашим бізнесом, щоб отримати стартову точку.

Професійна порада: Оновлення Hootsuite This fall Digital Developments обговорює контрольні показники CPM і CTR на сторінці 262. Ви можете знайти порівняльні показники конверсії в оновленні Hootsuite Q2 Digital Developments на сторінці 266.

Для Enterprise Bats ми використовуватимемо 1,2% для нашої ставки CTR і $8,15 для нашої CPM, оскільки це середні показники для третього кварталу 2022 року. Enterprise Bats не точно відповідати будь-якій із зазначених вище галузей, тому ми використаємо коефіцієнт конверсії 2,3%, оскільки це середнє значення галузевих контрольних показників за 1 квартал 2022 року. Середні коефіцієнти конверсії електронної комерції становлять близько 2,5-3%, тому це число є досить прийнятним базовим показником .

У наступному розділі ми знайдемо ідеальний рекламний бюджет Enterprise Bats у Facebook, використовуючи ці цифри.

Як встановити рекламний бюджет у Facebook

Ви можете розрахувати свій рекламний бюджет у Facebook вручну або зробити це простим і цікавим способом за допомогою нашого калькулятора рекламного бюджету у Facebook!

Крок 1. Завантажте калькулятор

Ваш перший крок — завантажити Калькулятор рекламного бюджету Facebook і скопіювати його на власний Google Диск.

fb ads калькулятор бюджету зробити копію

Крок 2. Введіть свої числа у відповідні клітинки

Заповніть колонку B цифрами, які ви отримали, дотримуючись наведених вище інструкцій. Виберіть цільовий дохід і додайте вартість продукту чи послуги.

Для Enterprise Bats ми хотіли б заробити 3000 доларів США на цій кампанії, а кожна з наших кажанів коштує 50 доларів США.

Огляд калькулятора бюджету реклами fb

Крок 3. Перегляньте свій бюджет у стовпці G

Згідно з нашими підрахунками, щоб Enterprise Bats досягли нашої цільової прибутковості, бюджет нашої рекламної кампанії у Facebook має становити близько 1770 доларів США. Непогано!

Як змінити бюджет реклами у Facebook

Тепер, коли ви знаєте, яким має бути ваш бюджет, ви можете перейти до Facebook Advertisements Supervisor, щоб скорегувати свої цифри.

Вам просто потрібно навести курсор на набір оголошень або кампанію, яку потрібно налаштувати. Натисніть Редагувативведіть зміну бюджету, яку ви бажаєте внести, і натисніть Опублікувати. Ваш рекламний бюджет має регулюватися протягом 15 хвилин. І вуаля, ви змінили бюджет для своєї реклами у Facebook.

Який найкращий бюджет реклами у Facebook для малого бізнесу?

На жаль, немає однозначної відповіді, коли справа доходить до вирішення питання про те, як скласти бюджет на рекламу Facebook або найкращий рекламний бюджет Facebook для малого бізнесу.

Кілька факторів можуть впливати на ваш бюджет, наприклад ваша галузь, ваші цілі та звички вашої аудиторії.

Відверто кажучи, визначення оптимального бюджету потребує певних проб і помилок. Але є кілька найкращих практик, якими ви можете скористатися, щоб це зрозуміти.

Почніть експериментувати

Визначення бюджету вашої реклами у Facebook вимагає експериментів. Зміни елементів у ваших оголошеннях, таких як копія, візуальні елементи, націлювання, бюджет і час, можуть допомогти зрозуміти, що працює.

Існує ряд інших тактик, які ви також можете спробувати, наприклад націлювання на схожу аудиторію та націлювання на аудиторію, зацікавлену у ваших конкурентах.

Тестування різних стратегій на різних рівнях допоможе вам прийняти рішення про те, як ефективно розподілити свій онлайн-маркетинговий бюджет, зрештою сприяючи конверсіям у вашій цільовій аудиторії та отримуючи високу рентабельність інвестицій.

Дайте час

Не бачите результатів, на які сподівалися через один день? Не панікуйте.

Коли ви експериментуєте з різними типами оголошень, обов’язково дайте наборам оголошень час для розробки та ефективності. Ви захочете побачити, як вони працюють у різні моменти протягом тижня. П’ятниця краща за понеділок? Тільки час покаже.

Оцініть і відрегулюйте

Після того, як ви побачите ефективність своїх варіантів оголошень, ви матимете набагато краще уявлення про те, що працює, а що ні. Перевірте дані Facebook, щоб побачити, які набори реклами показали найкращі результати, а потім відобразіть ці стратегії для майбутніх витрат на рекламу.

Ви можете взяти три найефективніші набори оголошень і відтворити їх для наступної кампанії. Злегка змініть їх на основі ваших знань і даних ваших експериментів. Зробивши це кілька разів, ви отримаєте найефективніші набори оголошень.

Обов’язково продовжуйте експериментувати!

Почніть з того, що можете собі дозволити

Вам не потрібно витрачати багато грошей, щоб ваші оголошення були успішними. Ви можете встановити мінімальний щоденний бюджет для своїх оголошень у Facebook, який можете собі дозволити. Ваш рекламний бюджет у Facebook може становити стільки, скільки вам зручно витрачати.

У Hootsuite ми експериментували з бюджетами від 100 доларів США. Це лише показує, що вам не потрібно багато, щоб почати.

Дотримуйтесь рекомендацій Facebook щодо мінімального бюджету

Хоча ви точно не повинні розоритися, намагаючись запустити рекламні кампанії, ви повинен зверніть увагу на рекомендації Facebook щодо мінімальних витрат бюджету. Платформа надішле вам сповіщення, коли ваш бюджет занадто низький, щоб отримати бажані результати. І це може дати вам чудове уявлення про те, скільки ви очікуєте витратити в майбутньому.

Експериментуйте зі збільшенням бюджету

Після того, як у вас в голові буде гарна цифра мінімальних витрат, ви можете почати задаватися питанням, як збільшити рекламний бюджет Facebook. Спробуйте збільшити свій бюджет і подивіться, чи конверсії зростають так само.

Отримайте максимум від свого рекламного бюджету на Facebook за допомогою Hootsuite. Легко створюйте, керуйте та оптимізуйте всі свої рекламні кампанії Facebook в одному місці. Спробуйте безкоштовно сьогодні.

Почати

Збільшуйте свою присутність у Facebook швидше за допомогою Hootsuite. Плануйте всі свої публікації в соціальних мережах і відстежуйте їх ефективність на одній інформаційній панелі.

Leave a Comment

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website